Meie

Jumal, kust kivi alt meie välja ilmusime?

Kohe alguseks mainiks, et pealkirjas mainitud usuga pole mingisugust pistmist. Jätkuvalt imestan kuidas sain ma oma mehe nii kaugele, et ta oli nõus kõike seda minuga kaasa tegema? Ei tea kas kutsika silmad aitasid ? No Loodame. Igatahes on minu mees üpris müstiline tegelane. Kui meie oma ajal hakkasime semmima siis tegu oli inimesega kelle kohta sa internetist ei leidnud mitte ühtegi viidet. Sellest möödas peaaegu, et kuus aastat.Ei olnud temal facebooki, instagrami ega rääkima muudest suhtluskanalitest. Lihtsalt oli üks Rasmus.

 

 

Kuid mida aeg edasi seda rohkem teda huvitas ümber olevate inimeste tegemised. Eks on ikka põnev küll ,kui keegi kõrval pidevalt chatib või mõnda pilti vaadates sisse suumib ja mahlakaid kommentaare jagab.
Hiljem avastas ka tema juba blogid ning siis juba kuulsin üpris tihti, et miks sa blogiga ei tegele ? Vihjates, et olen päris hea ütlemise ning rääkida jaksan hommikuni.
Kuid kui Jane mulle seda ütles, et mida sa ootad ?Siis turgatas küll pähe,et kus ma varem olen ennast peitnud ?Kivi all vist.

Siis saigi edasi idee ning lõpuks teostus. Kõik tänu Janele. Olen talle tänulik talle ,et mulle mitmeid kordi jalaga ta##mikku virutas  ning meelde tuletas, et cmon on aeg. Mul pidavat jutt jooksma ja üpris mahlakas on ka mu elu. Kuid kõik tuleb omal ajal.

 

 

Nüüd mõtlen ,appi ma tegingi selle ära. Üpris badass tunne on.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga